Nowe osiedla dla rodzin i singli w stolicy

W Warszawie powstają nowe mieszkania, dostosowane do potrzeb zarówno rodzin
z dziećmi, jak i singli. Które inwestycje warto wziąć pod uwagę, szukając mieszkania w Warszawie dla siebie?

Rynek nieruchomości w Warszawie rozwija się dynamicznie – buduje się wiele nowych inwestycji, co wcale nie ułatwia wyboru kupującym. Nie tak łatwo bowiem o ciekawą inwestycję w dobrej lokalizacji, z odpowiednim metrażem mieszkania i rozkładem pomieszczeń. Prezentujemy nowe osiedla godne uwagi kupujących.

Apartamenty Nowy Tarchomin

Nowe osiedle Apartamenty Nowy Tarchomin w Warszawie to inwestycja dewelopera APM Development. Powstaje na Tarchominie (Białołęka) w bliskim sąsiedztwie Galerii Północnej. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2022 roku. W tej inwestycji powstanie 127 mieszkań o powierzchni od 30 do 85 mkw – zarówno kawalerek idealnych dla singli, jak i dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań.

Osiedle będzie świetnie skomunikowane z centrum Warszawy – w pobliżu znajdują się linie tramwajowe i autobusowe. Dużym atutem tego osiedla w Warszawie jest bliskość przyrody. Warto dodać, że Apartamenty Nowy Tarchomin będą przystosowane do monitoringu oraz całodobowej ochrony.

Apartamenty Nowy Marysin – etap VI

Apartamenty Nowy Marysin to nowe osiedle na Wawrze, budowane przez firmę deweloperską APM Development. Budowa tego osiedla jest w toku, a zakończenie prac budowlanych planowane jest na II kwartał 2022 roku. Osiedle jest kameralne – powstający budynek mieszkalny będzie liczył 50 mieszkań o powierzchni od 28 do 61 mkw. Z uwagi na zróżnicowany metraż i różnorodny układ poszczególnych lokali mieszkaniowych, mieszkania spełnią oczekiwania zarówno singli, jak i par czy rodzin z dziećmi.

Atuty inwestycji to bez wątpienia nowoczesna architektura, funkcjonalny rozkład mieszkań, przystosowanie osiedla do całodobowej ochrony oraz monitoringu, a także doskonała lokalizacja z dogodną komunikacją do centrum Warszawy.